Jak se dá vybudovat velké podnikání, pokud na začátku máte jen jedno PDF?

Tento příběh jsem slyšel v jedné mastermind skupině a tak konkrétní název firmy nemohu napsat, ale z modelu se i tak naučíte mnoho:

1. Začátky

Vedle práce jako hobby cvičil psy. Byla to jeho vášeň a proto o tom začal psát blog. První příjem měl z AdSense inzerce.

2. Podnikání na plný úvazek

Zaměstnání opustil v okamžiku, kdy si sestavil z blog příspěvků jednoduchou PDF brožuru. Tu prodával na jednoduché sales stránce. Cena byla 49 USD.

3. Prémiový materiál

Zhotovil několik video školení o výcviku psů, které umístil na e-learningové stránky. Prodával to jako 10-týdenní kurz za 297 USD.

4. Předplatné!

Jako upsell k prémiovému školení přidal možnost přidat se k uzavřenému online fóru, který nedávno rozšířil o FB skupinu. Měsíční členství za 10 USD, ale pokud si předplatíte rok, tak místo 120 USD zaplatíte jen 90 USD.

5. Kongres

Tak nazval jednu speciální konferenci, na kterou přijdete i se svým pejskem. Zde se naučíte jak z něj udělat poslušného mazlíčka. 2 dny – vstupné 500 USD

6. Služba na klíč

Na kongres nemohlo velmi mnoho lidí přijít a tak vymyslel další produkt za 10 násobek ceny: Přinesete nám pejska a my vám ho za 1 měsíc vrátíme dobře vychovaného. Ohlas byl obrovský, jen objednávek bylo málo. Snížil cenu na 1990 USD a objednávky se začaly sypat. Dnes má několik výcvikových center, kde působí vyškolení trenéři.

7. Zabalte mi jednoho takového pejska

Na vrcholu produktové pyramidy stojí jeden nový „produkt“: Pes, jehož od narození vychovává guru, učí a cvičí a po roce si tento zázrak můžete koupit. A cena – zde se podržte je 30 000 USD !!! Týdně přistane jedna objednávka!

Vybudování tohoto podniku od prvního placeného PDF až k produktu za 30 000 USD trvalo 4 roky.

Proměňte i vy svou vášeň na peníze! Na začátek stačí jeden e-book a jedna sales stránka.

Přeji hojnost a štěstí

Mohlo by vás zaujímať

Jak si poskládat web, který IHNED PRODáVá - VIDEONÁVOD

x