Objevte skrytý potenciál vaší webové stránky a skokově zvyšte konverzní poměr s pomocí jednoduchého testování a měření konverzí. Divi Leads je plně funkční A/B testovací systém, který pracuje jako jedna báseň uvnitř Divi Builderu. Poskytuje vám nástroje potřebné pro tvorbu efektivních landing stránek.

ÚŽASNÁ KOMBINACE

Divi Builder je sám o sobě vynikající nástroj pro tvorbu landing stránek. Když jej zkombinujete s Divi Leads, stane se z něj neodmyslitelný marketingový nástroj. Nejenom, že můžete tvořit úžasné landing stránky, teď je mezi sebou můžete testovat, analyzovat a zaznamenávat efektivitu designu. To vše vám pomáhá zvyšovat konverzní poměr a generovat více odběratelů.

Myšlenka Divi Leads je jednoduchá: 1) Vytvořte různé verze jedné stránky. 2) Vyberte si cíl. 3) Nechte rozhodnout Divi Leads, která verze je efektivnější. Tohle je známé pod pojmem Split Testing (také známým jako A/B testování).

Vezměte si hlavní stránku jako příklad. Když někdo „přistane“ na této stránce, chcete udělat vše, abyste získali jeho pozornost a směřujete ho ke svému cíli. Ať už je to kliknutí na tlačítko, zapsání se do vašeho emailové seznamu nebo koupě produktu. Jak moc ovlivňují vaše nadpisy míru odchodu z vašich stránek? Jak může ovlivňovat úmysl návštěvníka velikost, barva textu tlačítka na něj kliknout? Jak může kombinace těchto faktorů ovlivnit cíl vašho prodejního kanálu? Tohle jsou otázky, které mohou být snadno zodpovězeny s pomocí Divi Leads.

TESTUJTE COKOLI

Od chvíle, kdy bylo Divi Leads integrováno do Divi Builderu, můžete testovat cokoli. Nejste limitování jen na testování celých stránek. Můžete testovat jednotlivé moduly nebo celé sekce. Změňte obsah, upravte vzhled a pozici jednotlivých prvků a pomocí přehledné analýzy zjistěte, která varianta funguje lépe.

PŘIDÁVEJTE NEOMEZENÝ POČET VARIANT

Můžete si vytvořit bezpočet testovacích subjektů. Máte 20 různých verzí nadpisů, které chcete testovat? Jestli máte dostatečnou návštěvnost kvůli relevantním výsledkům, pak můžete přidat všechny varianty najednou a zjistit, která bude ta vítězná. Tohle vám šetří spoustu času v porovnání s tradičním A/B testováním. Divi Leads vám jednoduše ukáže, která varianta je nejvíce efektivní. Všechny položky jsou rozděleny do různých barev na základě výkonu. Konverzní poměr najdete napravo v UI (rozhraní) builderu.

TESTUJE RŮZNÉ CÍLE

S pomocí Divi Leads můžete testovat jakýkoli prvek, ale i velkou škálu cílů. Vaším cílem může být cokoli. Je záměrem vaší stránky navýšit kliky vašeho Call to Action modulu? Jednoduše stanovte jako cíl Call to Action module. Je vaším cílem navýšit počet odběratelů pomocí kontaktniho formuláře? Pak jednoduše stanovte jako váš cíl kontaktní formulář. Jako váš cíl může být stanoven také eCommerce modul. Nezáleží jaký si stanovíte cíl, Divi Leads se postará o relevantní statistiky a vyhodnotí, která varianta nejlíp splňuje váš stanovený cíl.

Divi Leads podporuje měření vašich cílu také mimo stránku, což znamená, že můžete měřit konverzi na dané stránce, ale zároveň konverzi na konci vašeho prodejního kanálu s využitím měrících shortcodů.

Například, můžete testovat efektivitu zvyšování proklíků na tlačítko „Vlastnosti produktu“ zatímco současně s pomocí měřícího shortcodu na vaši potvrzovací prodejní stránce můžete vidět, jak váš současný test ovlivňuje nejenom proklik na stránku produktu, ale současně jak ovlivňuje koupi produktu na konci vašeho prodejního kanálu.

NEUVĚŘITELNĚ JEDNODUCHÉ POUŽITÍ

Pro Divi Leads jsme (elegantthemes) vytvořili UI (uživatelské rozhraní), které velice zjednodušuje proces tvoření nových testů. Jednoduše klikněte pravým tlačítek na prvek a vyberte „Split Test“. Divi vám ihned nabídne možnost vybrat si cíl a pak už nic nebrání tomu, aby jste mohli začít testovat. Váš testovací subjekt bude zduplikován a můžete se pustit do úprav obou variant. Divi Leads bude měřit efektivitu obou verzí, co může být analyzováno s pomocí rozhraní pro statistiky.

PŘEHLEDNÉ STATISKY A NÁHLEDY

Divi Leads obsahuje celou škálu úžasných statistik, které jsou obsaženy v novém rozhraní pro statistiky. Divi Leads měrí prokliky, prodejte, konverze, míru opuštění stránky a také metriku pro cíle. Když je A/B testování spuštěno, zobrazí se vám nová pohyblivá ikonka.

Kliknutím na tuhle novou ikonku otevřete rozhraní plné užitečných statistik právě probíhajícího testování. Měření jsou šité na míru podmínkám, které jste stanovili pro testování.

Mohlo by vás zaujímať

Jak si poskládat web, který IHNED PRODáVá - VIDEONÁVOD

x