Pokud vám dosud při tvorbě stránek ve WordPressu ničilo nervy stálé překlikávání z Builderu na náhled, tak od teď můžete na to zapomenout. Představujeme vám Divi 3.0 – vizuálního stavitele, při kterém tvoříte a upravujete v reálném čase a přímo v náhledu. Veškeré změny vidíte IHNED!

visual

Tvoř vše vizuálně

Divi 3.0 představuje nové vizuální prostředí, které reaguje na změny prováděné na Vašich stránka. Dovoluje Vám dělat změny na Vašem webu… přímo na aktuální stránce! Klikněte na odstavec a začněte psát. Zvýrazněte nějaký text a přizpůsobte font a styly. Chyťte některý z modulů a dejte ho kamkoliv. Přidávejte nové položky z více než 40 modulů, které Divi nabízí, upravujte jejich nastavení, ukládejte a načítejte je z knihovny. To všechno se děje okamžitě. Žádné znovunačítání stránky, žádný náhled stránky, protože se všechny změny provádí v reálném čase.

Divi vizuální prostředí umožňuje tvořit a měnit obsah stránek přímo na dané stránce. Když spustíte Divi builder, vaši stránku vidíte přesně tak, jako byste ji viděli normálně přes webový prohlížeč. Nicméně, se zapnutým builderem můžete vše upravovat. Můžete kliknout na jakýkoliv prvek a přizpůsobit jeho obsah, velikost, odsazení, barvu, umístění a mnohem mnohem víc. Obsah můžete přidat, duplikovat, mazat, chytit ho a přesunot z jednoho místa na druhé a také ho okamžitě načíst z Vaší knihovny.

Věci, které jsou zdlouhavé a frustrující v backend builderech, jako například umístění obsahu do sekcí a řadků, dívání se na změny a porozumění jak věci fungují, se stávájí minulostí. Tvorba s vizuálním prostředím je nesrovnatelně víc intuitivní. Potom, co si to vyzkoušíte, se budete ptát, jak jste bez toho mohli žít! Dokonce i pro uživatele Divi je tento update kompletní změna.

ZMĚNY SE DĚJÍ OKAMŽITĚ

Když ve visual buildery něco změníte, vaše stránka je okamžitě aktualizovaná. Text na stránce je „hmatatelný“, když měníte velikost písma a sledujete, jak se zvětšuje a zmenšuje. Stránka se chová jako „žívá“, když objevíte paletu barev a sledujete změny. Jak zábavné a jednoduché! Je tu veliký rozdíl od mnoha jiných front-end editorů, které jste možná používali. Divi je neuvěřitelně rychlý a práce s ním je ještě větší zábava.

 

INTERAKCE S OBSAHEM

Vkládání obsahu nebylo nikdy jednodušší. Pokud něco chcete přidat, jednoduše přejděte nad požadovaným místem a klikněťe na tlačítko „+“. Otevře se Vám nabídka, kde si můžete vybrat z více než 40 možností Divi modulů. Nemusíte trapně vytahovat moduly z jednoho pevně daného místa, protože Divi obsahová nabídka je vždy tam, kde ji potřebujete mít. Další výhodou je, že v ní můžete snadno vyhledávat požadovaný modul. Zmínil jsem, že se vše děje neuvěřitelně rychle? Přidáte obsahový modul a je tam.

 

Divi má modul pro každou příležitost a každý z nich může být dále upravený k požadovanému výsledku. Jednoduše přidejte, pohrajte si s nastavením a sledujte, jak se vaše stránka vytváří. Žádné programování, nepřeberné množství zbytečných pluginů, jen klikněte a tvořte. Nezáleží jakou stránku tvoříte, Divi má potřebné nástroje, aby se Vaše vize staly skutečností.

Obrázek

Blurb

Call To Action

Filt. Portfolio

Toggle

Text

Osoba

Mapa

Galerie

Tabulky

Audio

Pruh. Počítadlo

Kontakt. Formulář

Cenové Tabulky

Blog

Social Follow

Video

Slider

Subscribe

Kruh. Počítadlo

Sidebar

Portfolio

Obchod

Titulek Článku

Video Slider

Reference

Přihlášení

Čísel. Počítadlo

Rozdělovač

Akordeón

Odpočet

Kód

CHYŤ, PUSŤ, DUPLIKUJ A MAŽ

Samozřejmě, žádný webový builder by nebyl kompletní bez „chyť a pusť“. Divi 3.0 není žádnou výjimkou. Tahání a pouštění prvku v Divi vizuálním builderu je mimořádně intuitivní, protože pracujete s aktuálním obsahem místo neurčitých bloků. Když upravujete dlouhé stránky, nová možnost oddálení vám dává celkový přehled a dovoluje Vám přenášet velké kousky na delší vzdálenosti bez nutnosti skrolovat. Taky můžete využívat funkci kopírování a vkládání.

 

UPRAVOVATELNÁ VÝŠKA A ŠÍŘKA

Jedna z věci, na kterou byl kladen důraz, bylo umožnit uživatelům kompletní interakci s visual builderem. Úprava šířky a výšky pomocí tahání je perfektním příkladem. Je to něco, co v backend builderu nedává smysl, naopak je to neodmyslitelná součast visual builderu. Kdykoliv umístíte kurzor přes některou ze čtyř stran řádku nebo sekce, můžete pomocí tahání zvětšovat nebo zmenšovat odsazení, čímž zvětšujete nebo zmenšujete šířku a výšku daného prvku.

 

Práce v backend módu s bílými místy muže být výzva a také to může být frustrující. Je to jedna z věci, kterou potřebujete vidět a cítit, aby jste ji pochopili. Práce s čísly a bloky jednoduše není ten nejlepší způsob, jak dělat dobrá designerská rozhodnutí. Ve chvíli, kdy poprvé okusíte zkušenost s visual builderem, vám padne sánka! Je to prostě úžasné.

RESPONZIVITA S LEHKOSTÍ

Nový visual builder přichází s možností náhledu pro mobily, tablety a samozřejmě počítače. Mezi těmito náhledy můžete libovolně přepínat a upravovat Váš design podle potřeby. Navíc Divi vám umožňuje upřesnit různé hodnoty pro každé ze tří zařízení (mobil, tablet, počítač). Divi builder dokonce automaticky přepne náhled na základě toho, pro které zařízení upravujete design. Nikdy nebylo jednodušší tvořit responzivní stránky.

 

OKAMŽITÉ NÁPRAVY A REVIZE

Visual builder má velmi obsáhlý undo a redo (opravný) systém s kompletním logem záloh. Je to jedna z nejužasnějších věcí v Divi 3.0. Nejen, že je neskutečně užitečná, ale je také zářným příkladem rychlosti a možností visual builderu. Teď se už nemusíte obávat, že o něco přijdete. Můžete změnit vaši poslední akci nebo otevřít log a prohlížet si změny, které jste v průběhu prováděli. To vše se děje okamžitě. Je to úžasný způsob, jak porovnávat změny v designu a rozhodovat se, která varianta je lepší.

 

Neviditelné rozhraní,

které vám nebude překážet

Divi builder je mocný nástroj, který vám při tvorbě nebude překážet. Je vytvořen, pro to, aby ztelesňoval eleganci. Ještě nikdy předtím se nám nepovedlo vytvořit něco tak čísté a úžasné.

Když poprvé otevřete builder, možná si ani nevšimnete, že tam je. Vaše obrazovka není přeplněná zbytečnostmi. To co vidíte je vaše stránka, ale to není vše. Když kliknete na odstavec, můžete začít psát. Když označíte část textu, můžete nastavit různé druhy písma, styly, barvy… Když něco chytíte, můžete to přemístnit. Je to ta nejzábavnější zkušenost při tvoření stránek, jakou jsem kdy zažil a vím, že si to zamilujete stejně jako já.

UPRAVTE SI VAŠE ROZHRANÍ

Tohle je první WordPress web builder (tvůrce), který má přizpůsobitelné rozhraní. Můžete si vybrat, kde se bude nacházet vaše okno s úpravami. Chcete, aby se zobrazovalo jako popup nebo jako sidebar? Je to na Vás. Můžete mu nastavit velikost, umístění nebo kliknout na tlačítko pro zvětšení. Můžete měnit strany, kde se bude nacházet vaše okno s úpravami a obsah se mu vždy přizpůsobí.

 

ÚŽASNÁ ÚPRAVA TEXTU

Jedna z nejvíc vzrušujícíh novinek builderu: možnost přidávat, měnit a formátovat text přímo na stránce, bez potřeby otevírat okno modulu s úpravami. Ušetří vám to spoustu času a je to neskutečně zábavné.

Při úpravě textového obsahu v Divi builderu nepotřebujete otevírat okno s úpravami. Pokud chcete přidat na stránku nějaký text, jednoduše klikněte a pište! Rozložení stránky může obsahovat jeden sloupec a jeden textový modul. Rozložení Vaší stránky je mnohem jednodušší v prostředí visual builderu než v přeplněném rozhraní backendu. Nejsou zde žádná rozptýlení ani hádání, jak bude Váš obsah vypadat po uložení všech změn. Úprava textu přímo v řádku  je úžasná. Vyznačuje se jednoduchostí a efektivností.

UPRAVTE SI PÍSMO A STYLY

Úprava textu přímo v řadku je jednoduchá. Kdekoliv můžete využit standardní styly, jako například tučné písmo, kurzíva, podtržení. Můžete přidat nadpisy H1-H5, vytvářet linky, seznamy a upravovat zarovnání textu stejně jako jste zvyklí s editorem WordPressu. Navíc můžete nastavovat různé druhy písma, barvy a velikost textu. Zkombinujte tyto možnosti stylizace a přeneste typografii na vyšší úroveň.

 

Moderní builder pro novou éru

Nové rozhraní visual builderu v Divi 3.0 bylo kompletně od podlahy předěláno pomocí React, moderní javascriptové knihovny pro uživatelské rozhraní. Pořád je založeno na modulárním Divi Builder frameworku, který je vyvíjen tři roky, nicméně nové rozhraní je na něm kompletně nezávislé. Tohle napomohlo k úplně novému a modernímu pohledu na builder a mělo by to dát Divi komunitě jistotu v dlouhověkosti Divi šablony a oddanost Divi týmu v práci na neustálem vylepšování.

NEUVĚŘITELNĚ RYCHLÝ

Nový Divi Builder je rychlý. Neuvěřitelně rychlý. Ve skutečnosti je to pravděpodobně jeden z nejrychlejších builderů, který jste kdy používali. Když přidáváte nebo měnite obsah, stránka se okamžitě aktualizuje. Zapomeňte na neustálé refrešování stránky, ajax načítání a užívejte si okamžitou odezvu každé úpravy, kterou vykonáte. Jestli vás v minulosti odradila zkušenost z používání pomalých front-end builderů, v tom případě je tady Divi 3.0. Pevně věřím, že váš pohled na věc se změní jednou pro vždy. Tohle je budoucnost WYSIWYG.

Vyzkoušejte si to zdarma

Jsme neuvěřitelně nadšení, že vám můžeme představit Divi 3.0 a  proto jsme vytvořili demo zdarma, se kterým můžete experimentovat před tím než si Divi koupíte. Za zkoušku nic nedáte. Alespoň zjistíte, proč si myslíme, že nový visual builder změní pohled na tvorbu obsahu pro WordPress.

VYZKOUŠEJTE PŘED TÍM NEŽ KOUPÍTE

Jestli se chcete podívat, co Divi 3.0 představuje, tak vás zveme na test zdarma nového visual builderu. Klikněte na link dole a bavte se! Tvorba stránek pomocí visual builderu je úžasný zážitek a my víme, že si to zamilujete.

Mohlo by vás zaujímať